top of page

Pink Floyd Acoustic Duo

Originální minimalistické pojetí hudebního giganta. Kytarista Milan Matoušek společně se zpěvákem Martinem Gregorem vzdávají hold genialitě kapely Pink Floyd velmi osobitým a citlivým způsobem. Netradiční akustické aranže pro dvě kytary a zpěvy dávají vyniknout drobným hudebním nuancím a intimitě sdělení slavné art rockové kapely. PFAD aktivně vystupuje od roku 2012.

Martin Gregor

Milan Matoušek

Hlavní kytarista a doprovodný zpěvák. Hraje na veškeré strunné nástroje a také na foukací harmoniku.

Zpěvák a kytarista, hráč na mandolínu a další strunné nástroje. Hlavní aranžér a umělecký vedoucí.

Chcete nás kontaktovat?

Uspořádat koncert?

Napsali o nás

Toto duo nelze vnímat jako typický revival, ale naopak, jako vcelku originální alternativu k něčemu známému, či očekávatelnému. Z projevu obou muzikantů vyloženě cítíme, že je hraní baví a to i přes omezené možnosti, které dvě kytary představují. Pojímají "Floydovské" kompozice vkusně a tam, kde je to možné, dodržují poctivě sólové party. Hlasovým projevem hravě strčí do kapsy řadu rádoby profesionálů na tzv. hvězdném nebi.

Jakub Kamberský, publicista

 

Jakožto velký fanoušek Pink Floyd si na tuto kapelu ráda zajdu znovu, protože takto si představuji příjemně strávený komorní večer s dobrou hudbou v nápaditém muzikantském provedení.

Daniela Slezáková, Mahudba.cz

Pink Floyd Acoustic Duo (Martin Gregor & Milan Matoušek – gitary) odohrajú niekoľko skladieb, na scénu prichádza  M. Enčev a namiesto raňajok si začína pripravovať veľmi neskorú večeru. Akustické duo hrá, sálou sa vznášajú vône smažených vajíčok a pary z čajníka. Hudobno-scénická improvizácia famóznej suity Alan’s Psychedelic Breakfast z albumu Pink Floyd Atom Heart Mother je úplnou premiérou. Európskou určite.  Bol to pekný večer v hlavnom meste Česka.

Martin Droppa, Tyzden.sk

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

© 2017 Pink Floyd Acoustic Duo

bottom of page